שירותי מין לג'נטלמנים

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי טיפאני

שירותי ליווי מפוארים לאליטה ולמעמד העליון.

כמעט בכל מדינה בעולם קיים שירות ליווי לעשירים מין המעמד העליון כמו אנשי עסקים מבוססים, בעלי חברות ענק, פוליטיקאים וסלבריטאים.

שירותים כאלה יהיו לרוב דיסקרטיים מאד בגלל הלקוחות האקסקלוסיביים שלהם ולכן יהיה קשה מאד לאתר אותם ומחירים שלהם לא יתאימו לכל כיס ואפילו אם יתאימו יכול להיות שלא תזכו להיות חלק מה-וי.איי.פי שזוכים להשתמש באמצעים שלהם.

הנערות שלהן נבחרות מכל רחבי העולם והן במדרגת האיכות הגבוה הניתנת ביותר שאפשר למצוא כאשר כל אחת נראית לא פחות מדוגמנית צמרת ללא תחליף.

בחורות פרסטיז' נבחרות מכל רחבי הגלובוס.

אצל שירותי מין מפוארים יש סוכנים מיוחדים שמאתרים נערות מכל רחבי הגלובוס ומגייסים אותם לצוות עם הבטחה להפוך בנות מפוארות שמרוויחות הרבה מאד.

לכן הרבה מסכימות ומכיוון שהן כבר יצאניות אין להן מה להפסיד אלה רק מה להרוויח והן יותר משמחות להצטרף ולנסות לעבור את הראיונות שלהן.

נערות ליווי אלו כמובן לא מגיעות אל אותה הסוכנות על שטיח אדום אלה צריכות לעבור ראיונות, הכשרות, מבחנים וסינונים עם סטנדרטים גבוהים.
הסינונים הראיונות והסטנדרטים עבור נערות סקסיות במדרגת האיכות הגבוהה בארץ.

אחרי הכול נערות מפוארות ואקסקלוסיביות לאליטה מיועדות עבור הגברים האיתנים ביותר פיננסית בעולם וגברים מהסוג הזה הם בעלי הציפיות הגבוהות ביותר.

בחורה באיכות גבוהה צריכה לדעת איך להתנהג בשיא האלגנטיות, להיות סקסית מעבר למה שמילים יכולים לתאר ולהיות מסוגלת להתלבש בצורה עוצרת נשימה.

כמו כן גם המיומנויות המיניות שלהן ואומנויות הפיתוי שלהן צריכות להיות ברמה גבוה מאד ולהעניק לגברים סנסציית סקס שלא ימצאו אצל אף נערה אחרת וזה משהו שדורש הרבה כישרון ויכולת.

נערת ליווי בלי גבולות במיטה תגיות : ,