שירותי מין הצוות הארגון וההצלחה

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי ריטה

מכון ליווי שירותי הצוות.

שירותי ליווי זה לא רק הבוס והנערות, קיים צוות שלם שמנהל את הארגון, כדי שהמכון יצליח הוא צריך שיווק, תחזוקה וכל מה שכל עסק מצליח צריך.

הם צריכים לשכור מקום כמובן, מה דורש מנקה ומישהו שיארגן ויסדר את כל המקום ברגע שהמסיבה נגמרת.

לדוגמה קיימות כמובן גם המוקדניות, הבנות שעונות לשיחה ומעבירות אותך אל נערות ליווי או עוזרות לך לבחור אחת מסלקציית הגלריות שלהם.

שירותי ליווי משכורות בסוף החודש.

כמו כן כל עובד של במכון זקוק למשכורת כמו כל אחד, בעל העסק מרוויח את כל מה שנותר אבל עליו כמובן גם להזרים כספים לכל האנשים שעובדים עבורו בין אם זה המשווקים שלו או המנהלים מתחתיו.

כמו כן המשכורת בעסק כזה הם גבוהות מכיוון שאמצעי כמו שירותי ליווי נמצא על הקו האפור בין חוקיות לבין לגיטימיות לכן כל עובד מסכן את פרנסתו מול החוק כאשר הוא עובד הארגון.

לכן כפי שנזכר השכר יהיה גבוה יותר, השעות כמובן גם יהיו גמישות יותר וזאת לא חייבת להיות משרה מלאה וקבוע כמו במקצועות אחרים.

שירותי ליווי אנשי מקצוע נוספים.

שירותי ליווי גדולים ומצליחים זקוקים גם למנהלים נוספים ולמנהלי אזורים אם הם פזורים בכל רחבי הארץ כך שתמיד צריך להיות מישהו אחראי על אזור מסוים.

יש גם את הסוכנים של שירותי ליווי, אלה שמגייסים את הבנות, הם מחפשים אותם בנרות, בין אם הן דוגמניות, חשפניות או בנות צעירות ונאות שלא איכפת להן תרוויח כסף קל.

כך שבסופו של דבר זה ארגון לכל דבר ולא רק נערות ליווי וקול זר מאחורי הצד השני של הטלפון כשאתם מתקשים אלה צוות שלם ומקצועי שמנהל את הדברים.

תגיות : ,