שירותי ליווי סאדו מאזו לג'נטלמנים

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי אלכסנדרה

שירותי ליווי מציעים סאדו מאזו

יש מגוון רחב של סוגי שירותי ליווי בעולם אבל ז'אנר נחשק מאד ובמיוחד בארצות הקרות של אירופה הוא ז'אנר הסאדו מאזו וגם בארץ ניתן למצוא מגוון רחב ממנו.

סאדו מאזו הוא משחק אפל הרפתקני ונועז ויכול מאד להעשיר את חיי הסקס שלכם, הוא לא חייב להיות אלים ואכזרי כמו שמציגים לכם בקולנוע, הוא יכול להיות לייט יותר והנערה לא חייבת להיות זו שדומיננטית.

נערת ליווי יכולה גם להיות הנשלטת ולענות לך על כל בקשה ולא חייבים להשתמש באביזרים קיצוניים כאשר חבל אזיקים וכיסוי עיניים יכולים להספיק ולהיות מהנים.

BDSM קשוח עם נערת ליווי צעירה

שירותי ליווי אביזרים מסכות וחליפות סאדו מאזו

ז'אנר הסאדו מאזו מגיעי עם הרבה אביזרים, תחפושות וחליפות, דבר שבהחלט יכול להיות חדש והרפתקני עבור כל אחד.

שירותי ליווי של סאדו מאזו יהיו מאובזרים בהרבה אביזרים לבחירה, חלקם יהיו בחינם כחלק מהחבילה וחלקם עלולים להיות בתוספת תשלום או זה אביזר מורכב ויוקרתי.

כמו כן גם עבור נערות ליווי יש הרבה תחפושות לבחירה ותוכלו להגשים פנטזיות שתמיד שמרתם בסוד ולצאת בסוף הפגישה מאושרים מאד אז באמת שווה להתנסות פעם אחת או שתיים.

נערות ליווי סאדו מאזו מחירים

המחירים לרוב ינועו בין 400 ל1,200 ₪ והחדשות הטובות שתוכלו לחסוך מאות שקלים אם תפנו אל נערת ליווי פרטית שלא שייכת למכון מקצועי.

אם תמצאו את הנערה הנכונה היא עלולה להיות יפה מנוסה ומקצועית בדיוק כמו נערה של שירותי ליווי בעלי מוניטין רק שהיא תהיה בזול יותר.

לפעמים גם ניתן למצוא מבצעים והנחות אצל שירותי ליווי מסיימים דבר שגם כן יכול לחסוך לכם כמה מאות שקלים בסופו של הלילה.

תגיות : , , ,