שירותי ליווי לאוליגרכים

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי אלינה

מי הוא אוליגרך?.

בארץ ובעולם יש לא מעט שירותי ליווי עבור אוליגרכים, אנשי עסקים מבוססים מאד, פוליטיקאים ואפילו סלבריטאים, זהו שירות שהוא במדרגת האיכות הגבוה ביותר עבור גברים שרוצים סקס והוא דיסקרטי כמו המוסד.

לפני שנבין את הארגון קודם נבין מי הוא אוליגרך למי שלא מוכר עם מושג, אוליגרך הוא לרוב גבר, עשיר מאד עם עשרות עד מאות של מיליונים ואפילו ביליונים בחלק מין המקרים.

זה הוא גבר עם הרבה מאד עסקים שמניבים לו סכומי ענק והעסקים שלו יכולים להיות באין סוף תחומים.

כמו הבורסה לדוגמה, בתי מלון, נדל"ן ולרוב ואפילו עסקים שהם לא חוקים או מתנדנדים על הגוון האפור של בין חוקיות ללגיטימיות.

וגבר כזה יכול להרשות לעצמו נערות ליווי במחירים שגבר ממוצא לא ירוויח במשכורת שלו אחרי 6 חודשים.

ארגון שירותי ליווי לאוליגרכים והמעמד העליון.

הארגון הוא ארגון מקצועי מאד וממומן היטב ע"י הרבה גורמים כאשר הם מציעים נערות שנראות לא פחות מדוגמניות צמרת מפוארות שאם יבחרו, הן יכולות להתקבל למעמד של מלכות היופי של שנת 2017.

הצוות הוא מקצועי מאד ומעניק את השירות ברמה הגבוה ביותר שניתן לדמיין מכיוון שאוליגרכים ואנשים מהמעד העליון משלמים סכומי ענק רק עבור בילוי של מספר שעות עם נערה.

כמו כן הנערות הן גם אינטליגנטיות הרבה מעבר לממצוא, אלגנטיות כמו נסיכות מהממלכה הבריטית ומיומנות באומנויות המין כמו אלות התאווה בהתגלמותן.

סנסציה שרק מעט מאד גברים זוכים לטעום ממנה ומי שכבר טעם יודע ששום אישה בעולם לא יכולה להעניק את אותה אקסטאזת הסקס הפנומנאלית כמו שהן מגשימות.

שירות דיסקרטי.

כמו כן פרטיות היא בשיא סדר העדיפויות של רוב הלקוחות מכיוון שהם אנשי עסקים מפורסמים ואינם יכולים להרשות לעצמם להרוס את המוניטין ע"י להיתפס עם נערת ליווי.

ולכן הארגון שומר על דיסקרטיות ברמה החשאיות וסודית האפשרית ביותר כדי לשמור על זהות הלקוח ועל השם שלו.

נערת ליווי שופעת חזה מאוננת לו עד גמירה על השדיים תגיות :