נערות ליווי צמחוניות

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי ריטה

נערות ליווי צמחוניות, טבעוניות או מלקטות?

תזונה של נערת ליווי בגזרת דוגמנית צמרת.
נערות ליווי צריכות לשמור על הגזרה שלהן כמו שדוגמניות צמרת צריכות לשמור על התזונה שלהן וכמו מלכות יופי וזאת משימה שאינה מובנת מאליו.

מלבד הלבוש שלהן שצריך להיות סקסי מעבר לעולם הזה וזה שהן צריכות להיות מושכות עם איפור מושקע ותכשיטים הם כמובן גם צריכות לשמור על הגוף שלהן.

לכן לרוב הן ישקיעו מאד בתזונה שלהן, יעשו דיאטות מורכבות וקשות וכל זה רק כדי שהלקוחות יקבלו בסוף הערב מישהי שנראת רזה כמו נערת הפנטזיות שלהן.

ההשקעה משתלמת כמובן כי ככל שהגזרה שלהן יותר יפה כך הן מקבלות יותר לקוחות, מקבלות יותר מחמאות ושיבוחים ובזכות זה רף המחיר שלהן יעלה במהירות.

נערות ליווי בשר או צמחוניות?

לרוב בזכות הדיאטות המורכבות שלהן הן לא יוכלו בשר או יוכלו ממש מעט ממנו ולעמים דגים בלבד בשביל לקבל תזונה בריאה.

חלקן יוהבו חיות מאד ומתוך אידיאולוגיה לא יוכלו בשר אלה יישארו בצד של הצמחוניות או אפילו הטבעוניות ולא ינגעו בשום דבר שקשור לחיות.

הרבה אנשים ובמיוחד נשים חיות ככה ומסיפוק בתזונה מבלי לפגוע בשום חיה למרות שזאת איכות חיים מורכבת שדורשת הרבה מאמץ והקפדה על תזונה בריאה ומלאה בתוספת של ויטמינים כל יום.

מהי נערת ליווי מלקטת ו לא מלקקת?

אין נערות ליווי מלקטות ומי שלא מוכר עם המונח של מלקטים, אלה הם קבוצה של אנשים שאפילו לא מוכנים לפגוע בצמחים ואוכלים רק מה שנפל מהעץ בלבד ולא לפני זה.

הם לא קוטפים אוכל, חופרים אותו מין האדמה כמו תפוח אדמה אלה אוספים רק מה שכבר נפל ארצה על האדמה מין העץ או השיח.

קבוצת אנשים נדירה מאד ושלא הפתעה הולכת ונכחדת מחוסר תזונה בריאה כמובן כך שאני מאמין שלא קיימת נערת ליווי שהיא מלקטת כי אחרת היא הייתה תשושה מדי מכדי לעבוד.

נערות ליווי מקסימות נותנות לגבר מסאג' מדהים