דמיינו נערות ליווי עבור אסטרונאוטים בחלל

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי טיפאני

סקס עם נערת ליווי בלי כוח משיכה.

אסטרונאוטים רבים יוצאים לחלל למשימות של שנה ואף של שנים מבלי שיהיה להם פורקן מיני או קירבה אל אישה חמה שתספק אותן.

האימונים שלהם הם מאד מפרכים מורכבים ומסובכים ובסוף הם נשלחים אל מקום שכוח אל מבלי צליביזציה או מספיק חיי חברה כדי להרגיש מאושרים ושלמים.

זאת אולי פנטזיה היום אבל אולי בעתיד אסטרונאוטים יוכלו ליהנות מסקס עם נערת ליווי בחלל ולהפיג את כל המתחים שלהם ולקבל תגמול על העבודה הקשה והמורכבת שלהם.

חוץ מזה סקס בלי כוח משיכה יכול להיות מגניב מאד וחוויה חדשה לכל גבר, רק דמיינו לרחף באוויר עם אישה שנראת כמו מלכת יופי ולעשות איתה אהבה מול הנוף של כדור הארץ.

היתרונות באמצעי של שירותי ליווי בחלל.

מחקים מדעיים מוכיחים שסקס טוב מפיג לחצים במהירות, מפיג כל מתח, משחרר את הגוף ומפריש הדופימינים מה שמעלה את רמת האושר והמורל מיידית.

כמו כן בזכות שחרור המתחים והעלת המורל למדרגה גבוה זה גם מעלה את רמת הריכוז והביצועיים מה שיכול לתרום לכל בעל מקצוע בעבודה המורכבת שלו.

לכן שירותי ליווי בחלל יכולים להיות אמצעי נהדר כדי לעזור לאסטרונאוטים לתפקד בדרגה גבוה יותר ולהיות יותר מאושרים בעבודת האסטרונומית.

כמה תעלה נערת ליווי לחלל?

כרגע אין שירותי ליווי לחלל אז יהיה קשה לקבוע מחיר והכול יהיה תלוי בארגון אבל בארצות רבות אותם שירותים הם חוקיים וכל מה שחסר זה שהממשלה תסכים לשלוח נערה לחלל ביחד עם האסטרונאוטים.

בירוקרטיה מורכבת וכמו כן נערת ליווי תאלץ לעבור מבחנים קשים, הכשרות ואימונים מורכבים מאד כדי לקבל אישור לעלות לחלל אבל אם היא תעבור את כל המבחנים, כנראה שהיא תחזור עם מזוודות מלאות הכסף בסיום התפקיד שלה.

נערת ליווי אקסקלוסיבית חושפת הכל בבריכה תגיות : ,