נערות ליווי ימי הביניים קצת היסטוריה תאוותנית לאינטלקטואלים הסקרניים

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי טיפאני

נערות ליווי ההיסטוריה שנכתבה בדם

זהו מאמר עסיסי ותוסס על קצת היסטוריה שטופת זימה לסקרניים הנועזים והאינטלקטואלים המשתוקקים לרכוש קצת ידע עשיר ומעמיק על שירותי ליווי העתיקים, הישנים והוותיקים ואיתם גם על נערת ליווי המתועדת הראשונה בהיסטוריה שנכתבה בדם טהור ואחר כך נמהלה בדיו:

שירות ליווי מכונה "כקריירה" הוותיקה והישנה ביותר בגלובוס מכיוון שכב  3,000 שנה לפני הספירה, בספר הראשון שנכתב אי פעם בתולדות האנושות היה סיפור בועט, בולט ומרכזי על נערת ליווי ששמה שמחה אשר שם היא מבלה 7 לילות חמים, לוהטים ובוערים עם צייד בבקתה קומפקטית ואפלה.

 

שירותי ליווי לוהטים ובתי בושת בוערים במצריים הפרעונית

מה שהתחולל לו בתשוקה וכה בלהט במצרים הפרעונית והעתיקה קשה להגדיר בתור שירות ליווי מכיוון אינם היו בתשלום או השפיעו איכשהו על האקונומי של מיצריים באותו תקופה קדומה ומסתורית.

היו נשים מהפנטות וערומות שהיו מיועדות למין שלמען הסיפור התוסס הזה נכנה אותן נערות ליווי, והבנות הסקסיות היו משתתפות בפולחנים דתיים, רוקדות ושרות בפני קהל מוקסם וכמובן מוצאת למלך ולנסיכים הצעירים בתור מתנת מין תאוותנית ובלתי נשכחות.

בקיצור, לא נמצא תיעוד בודד יחיד אחד בתוך מצריים שמרמז על שירות ליווי בתשלום כלשהו או תמורת חפץ או בעל חיים, אבל קיים מקור מפורש שאומר ללא בושה וללא צל של כל ספק שהיו נערות ליווי במיצריים הפרעונית והוא מיוון העתיקה.

היסטוריון יווני ביקר במצרים בתקופתה ומספר ששמע שמועות ורכילויות רבות על כך שהמלך שהיה נחוש לסיים את בניית הפירמידה הנעלה, שלח את ביתו לעבוד בתור נערת ליווי מלכותית ומפוארת כדי לממן יותר מהר את הבנייה האיתנה.

 

נערות ליווי ביוון העתיקה  

שירותי ליווי ביוון לעומת זאת היו תוססים לגיטימיים וחוקיים לכל אזרח חושק משתוקק וחומד במדינה.

הם תרמו חלק מכובד וכבד לכלכלה האיתנה של יין ואף כללו תעריפים מסוימים שנכתבו ע"י האחראי על הפיננסיה בממלכה.

שירותי ליווי היו מפוקחים שהם לא מעלים או מורידים את המחירים וגם ממדרגת האיכות שלהם הייתה נבדקת בעין שיפוטית כמו פיקוח הבריאות על מסעדות במעצמת ישראל הקטנה.

תגיות : , ,