נערות ליווי האם הגודל קובע?

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי אלכסנדרה

מה נערת ליווי אוהבת בסקס?

נערות ליווי בדיוק כמו כל אישה אחרת אוהב דומיננטיות ולהיות בשליטתו של הגבר, ככל שהגבר כריזמטי יותר ומשדר כוח כך האישה תמשך אליו יותר.

עם נערות ליווי זה קצת יותר מורכב כי יותר מידי כוח ושליטה עלול לאיים עליה מכיוון שרק הכרתם וזוהי הפגישה הראשונה שלכם.

אבל עם נערת ליווי שביליתם בעבר אתם כבר יכולים להראות יותר דומיננטיות במיטה, להיות פרועים יותר וחסרי גבולות ואין שום סיבה שהיא תיבהל.

טיפים לאקסטאזת סקס עם נערת ליווי

כדי להפוך את הסקס למשהו סוער ומרגש יותר מומלץ להשקיע ולהתחיל באטמוספרה, נערות זאת התחלה טובה אבל גם וורדים מפוזרים, אורות אולטרה סגולים ומוזיקה ארוטית יכולים להפוך את הבילוי לבילתי נשכח יותר.

אפשרות נוספת היא אפילו לקחת אמבטיה חמה לפני או לבלות בג'קוזי אם קיימת האפשרות ובקבוק יין אדום תמיד יוסיף לכל מצב עם אישה רומנטית ומושכת.

טיפ אחרון הוא גם לשאול את נערת ליווי מה היא אוהבת כי איך תחושה מהנה יותר מאשר לדעת שהבאת אישה למולטי אורגזמות וככל שתגרו אותה יותר כך היא גם תתגמל אותכם יותר.

נערת ליווי האם הגודל קובע?

נערות ליווי מטבען הן לא בררניות אבל הגודל הוא כן קובע, כלי גדול יכול להרשים ולענג אותן הרבה יותר מכלי ממוצא ולעומת זאת כלי ענק ומפלצתי יכול לבוא לא בטוב ולאיים אליה אפילו אז לכן אם אתם מצוידים באנקונדה מתחת למכנסיים כדי להודיע לנערה מראש.

מלבד הגודל הביצועים קובעים הרבה מאד במשחק אורגזמת האישה ואם אתם מיומנים מספיק אתם יכולים להביא כל אישה אל גן עדן גם אם יש לכם אחד שהוא קטן יותר מהממוצע.

על מיומנויות, אומניות הפיתוי וכישרון בסקס ניתן ללמוד הכול באינטרנט וכל מה שזה ידרוש ממכם זה קצת קריאה ותרגול ותוכלו להפוך למדרגת איכות של שחקן פורנו או נער ליווי.

נערה חלקה בת 21 מקבלת פעם ראשונה בתחת תגיות : , ,