יצאניות נשואות באושר ובאהבה

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי טיפאני

איפה מקובל בגלובוס להתחתן עם נערת ליווי.

בארצות הקרות של אירופה וגם במדינות אקזוטיות אחרות מאד מקובל לעבוד בתור נערת ליווי והמקצוע הוא חוקי, פופולארי ונחשק בדיוק כמו כל מקצוע קונבנציונלי אחר.

לכן גברים באותה מדינה לא שופטים נערות שמציעות סקס בתמורה לכסף אלה מעריכים אותה כמו כל אחת אחרת.

ולכן להינשא לאחת, להיות איתה בזוגיות ארוכת טווח ורצינית נתפס כמשהו רגיל ונורמאלי ואף אזרח אחר באותה מדינה לא ישפוט אותם.

הם חיים כמו משפחות רגילות, עם משכנתא, רכב משפחתי ומשרצים אפרוחים כמו כל משפחה שמחה ומתפקדת אחרת.

נערת ליווי חדשה עם טכניקת מציצה נהדרת
נערות מספקות פרנסה למשפחה.

להיות נשוי אל נערת ליווי זאת פריבילגיה פיננסית מכיוון שהן מרוויחות הרבה מאד כסף בעבודתן ועובדות מעט מאד שעות מה שמעניק לבן זוג שלהן הרבה זמן איכות איתן ואת היכולת לבזבז הרבה הוצאות על אטרקציות שהם אוהבים.

האישה לפעמים תרוויח הרבה יותר מהגבר מכיוון שמחירן בחו"ל יתחיל בסביבות ה-650 ₪ לשעה בודדה ויכול להגיע לאלפים אם היא יוקרתית ומפוארת.

כך שהיא יכולה להרוויח כמה עשרות אלפים בכל שבוע ואפילו יותר אם היא עובדת לילות שלמים, כך שמשפחה כזאת היא מבוססת היטב ומצליחה בתחום הכלכלה שלהם.

היתרונות בנישואים ליצאנית.

היתרונות הם פשוטים, הראשון זה כסף והשני זה סקס, שתי הדברים האהובים על גברים. אישתו מיומנת באומנויות הפיתוי והסקס ויכולה להעניק לו סנסציות כל רגע שהוא יבחר.

הסקס שלהם יהיה משובח מאד ושנית מישהי שהיא נערת ליווי היא גם תהיה מישהי מאד סובלנית, חמה ונדיבה, תכונות שנדרשות במקצוע שלה ובונות את האישיות שלה.

דבר נוסף הוא היופי שלהן כמובן כי רובן צריכות להשקיע בגזרה והיופי שלהן עד לרמה שלדוגמנות לכן לא משנה לאן הם יפנו הגבר ימצא הרבה אנשים מקנאים מציצים לכיוונו, דבר שיעניק לו גאווה.

תגיות : ,