יצאניות לתעשיית הפורנו

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי יאנה

נערות ליווי מופיעות בסרטי הפורנו הלוהטים ביותר.

תעשיית הפורנו בעולם פורחת מאז ומתמיד מאז עידן האינטרנט וכל אחת עם קצת מיומנויות מוזמנת בחום לשחק בסרט לוהט וכאן נכנסות נערות ליווי לתמונה.

אומנם אין להן ניסיון מול המצלמה אבל יש להם את הניסיון העשיר של אומנויות הפיתוי והמין ולכן לא מעט במאים יקבלו אותם בזרועות פתוחים ועל שטיח אדום.

כמו כן אם הן כבר יצאניות צמרת אז הן גם צריכות להראות כמו דוגמניות צמרת ולהתלבש כמו מלכות יופי לאירועים מפוארים, דבר מקל עליהן מאד במבחני קבלה.

במילים אחרות ניסיון הסקס שלהן, היופי שלהן והחן שלהם מושלם לסרטים ולכן הרבה מהן בוחרות גם לעבוד בתעשיית הפורנו במקביל אל שירותי ליווי.

הפיננסי מאחורי נערת ליווי ושחקנית פורנו.

נערת ליווי מרוויחה בין 600 ₪ ל-1,200 ₪ לשעה בודדה ויכולה להרוויח אלפים בין לילה כאשר שעות העבודה שלהן בודדות בלבד ללילה.

לכן יש להן את כל הזמן שבעולם בזמן האור יום, הזמן האידיאלי לצלם סצנות סקס לוהטות עבור כל הגברים בעולם.

אז מכיוון שיש להן כל כך הרבה זמן פנוי בזמן היום החכמות מהן מחליטות להשקיע את זמן כדי להגדיל את ההכנסות שלהן אף יותר ולשחק בסרטי פורנו.

כמו כן לא כולם בוחרות בז'אנר הצילומים לסרט ומעדיפות להופיע בערום עבור מגזינים של סקס, דבר נוסף שהן יכולות לעשות בזמן היום ולהרוויח כסף ממנו.

שוב, כנזכר מקודם, הן יפות כמו נסיכות מהאגדות למצוא אותן בלי חזייה בעמוד הראשון של מגזין זה פנטסטיקה כך שלא מעט נערות ליווי מחליטות להצטלם עבור מגזינים מלוכלכים.

נערת ליווי לוהטת עושה טוב לזקן חרמן תגיות : ,