חולמות להיות נערות ליווי?

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי סוניה

בת 18 בת שירותי ליווי.

לא מעט בנות מודעות ליופי המהמם שלהם ומודעות גם לפונטזציאל שלהן להרוויח מזוודות של כסף בתור נערות ליווי כאשר הן ליברליות מספיק כדי להעניק את גופן המושלם עבור כסף.

לרוב המכון לא ייקח בנות מתחת לגיל 18 אבל כאשר הן מגיעות לגיל המתאים הם מצטרפות בנחישות ומתחילות מהלקוחות הכי פשוטים.

כמובן לא יעניקו להם את הלקוחות הקבועים החשובים והעשירים על שטיח אדום אלה יחכו שיצברו יותר ניסיון ידע וביטחון, לעומת זאת חלק מהלקוחות אוהבים בנות חדשות ודורשים ספציפית אותן.

מה שמותיר אותן מיד עם כמות מכובדת של הלקוחות על היום הראשון שדורכות רגל אצל שירותי ליווי שאצילהן בחרו לעבוד.

בית רע בית טוב בית שירותי ליווי.

חלקן מצטרפות לא רק בגלל הפוטנציאל שהן רואות בסכומים גבוהים של כסף בתוך זמן קצר אלה בגלל שהן באות מבית רע, של התעללות, הכאות ואפילו חמור מזה במקרים הלא נעימים.

הן לא מושכלות, ללא כסף או בית חם שמאפשר להן לשהות בו לנהל חיים רגילים מבלי לחטוף קללה או מרפק לצלעות וזה מה שמביא אותן אל בית שירותי ליווי מכיוון שהן לא יכולות לראות את עצמן עובדות במשרה רגילה בשום מקום עבודה אחר.

הקלף האחרון שנותר להן לשחק בו זה היופי המהפנט שלהן והן בהחלט מחליטות לשחק בו כי בלי כסף בכיס אין להן הרבה מקומות ללכת אליהן והמכונים מקבלים אותן ונותנים להן את הבית הכי חם שהם מסוגלים להעניק.

חשפניות, שחקניות פורנו ודוגמניות – שירותי ליווי ממשיכים לגדול.

כמובן שיש את כל החשפניות ששוב כמו הבנות הצעירות רואות את הפוטנציאל הפיננסי הגבוה במעט שעות ורווחים גבוהים.

ואליהן מצטרפות גם שחקניות הפורנו ואפילו דוגמניות שנמאס להן לתפס במדרגות הקריירה והן רוצות את הכסף כאן ועכשיו ואצל שירותי ליווי אין דבר שיעצור אותן.

בלונדה מדהימה משירותי ליווי מוצצת בבר תגיות : ,