האם לנערת ליווי יש חבר?

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי סוניה

איפה מקובל בעולם נישואים עם נערות ליווי.

בארצות הקרות של אירופה מאד מקובל להינשא אל יצאניות להיות בזוגיות רצינית איתה, אפילו לקחת משכנתא ביחד ולהשריץ אפרוחים קטנים.

שירותי מין בארצות אירופה הם חוקיים מקובלים ופופולאריים יותר ממועדוני חשפנות ונתפסים כמו כל עסק אחר עם שירות כאילו זה הפאב השכונתי מתחת לבניין שלך.

לכן גברים רבים לא רואים בבגידה או חטא כאשר הנערה שלו שוכבת עם אחרים למען כסף אלה זה פשוט המקצוע שלה והיא מאד טובה בו.

הם מתגברים בקלות על האגו שלהם ואף אחר שלהם לא ישפוט אותם על הזוגיות והאהבה בניהם כך שהם חופשיים לחלוטין לעשות כרצונם.

יצאניות בארץ מתקשות לשמור על זוגיות תוססת.

בארץ התמונה היא שונה לחלוטין, שירותי מין נתפסים כסליזיים, שפלים ולא חוקיים כך שגבר שיצא עם נערת ליווי יישפט מיד כגבר עם בעיות חמורות.

זה לא חייב להיות כך אבל מכיוון שיש נערות ליווי שנראות כמו דוגמניות צמרת ובעלות אישיות מרשימה ואינטליגנטית מאד, הן פשוט ליברליות מספיק כדי להציע שירות מיוחד בתמורה להרבה מאד כסף.

מקצוע שלא נמשך לנצח.

למזלן של נערות ליווי המקצוע לא נמשך כקריירה לכל החיים והן לא יכולות לצאת עם פנסיה מזה ולכן הן יוצאות מין המקצוע בשלב מוקדם או מאוחר.

הן יכולות להתחיל בגיל מוקדם כגיל 18 ולסיים שאמצע שנות ה-20 שלהן והן לא רק שיהיו מושכות ופנויות לשוק הזוגיות כמו כל אחת אחרת, הן גם יהיו מבוססות היטב פיננסית.

בסופו של דבר כל יצאנית שזוגיות נישואים וילדים חשובים לה, לא תמשיך לנצח עם מקצוע הפיתוי שלה ותוכל לבנות עתיד וורוד רק אם תכוננן אליו נכון ובגיל הנכון.

תגיות : ,