האם להינשא אל יצאנית צמרת?

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי יאנה

נערות ליווי נשואות היכן זה מקובל 

דעו לכם שבארצות הקרות המרוחקות של אירופה שירותי מין זה מקצוע מכובד ומקובל מאד ומתייחסים אליו כל לכל עסק קונבנציונלי אחרת, בדיוק כמו שתתייחסו למלצריות שרק הן מציעות שירות אחר.

בגלל שזה מקצוע כל כך פופולארי ולגיטימי אז גברים מרשים לעצמם מבלי להסס להינשא אל בחורות אלה ואפילו ללדת ילדים איתם להקים משפחה בזמן שהן עוסקות במיומנויות הפיתוי במרכז העיר.

לא לכל גבר העבודה שלה מפריע לו ויש כאלו זוגות שנמצאים אפילו בקשר פתוח, חילופי זוגות ומשתתפים באורגיות נועזות והרפתקניות במדינות הקרות.

החיסרון בלהינשא אל נערות המספקות שירותי מין 

אם האגו שלכם מוכן להתפשר ולאפשר למישהי שמוכרת את גופה לעסוק במקצוע שלה ועדיין לאהוב אותה אז כל הכבוד אבל יכולים להופיע חסרונות נוספים.

המקצוע הזה הוא מורכב והאישה שלכם תעבוד בשעות מאד לא רגילות ותאלץ להיות גמישה עם הלו"ז שלה ולכן אתם עלולים לישון לבד בלילות ולא לזכות בכירבול שכל הזוגות אוהבים.

מישהו יכול גם לשכור אותה לסופ"ש שלם או לכמה ימים לחו"ל אם הוא יכול להרשות לעצמו פריבילגיה שכזאת אבל כאשתכם יש לה כמובן את הזכות גם לסרב ולהישאר קרוב אליכם.

היתרונות בלהינשא אל נערת ליווי

יתרון בולט אחד הוא הפיננסי מאחורי המקצוע שלה כי היא מרוויחה הרבה מאד וזמן עבודה מאד קצר, הרציניות והמקצועיות בניהן ירוויחו בין 600 ₪ ל-1,200 ₪ לשעה בודדה והיוקרתיות בניהן ירוויחו אפילו הרבה יותר.

לכם בסוף כל שנה חלק מנערות אלה יכולות להביא הכנסה של כמעט חצי מיליון שקל ואף מיליון אם הן חרוצות מספיק.

היתרון השני שלהן מלבד שהן יעניקו לכם סקס יוצא דופן ושובר גבולות הוא האישיות שלהן, בזכות המקצוע שלהן הן יתרגלו להיות חמות יותר והרבה יותר סובלניות מרוב הנשים כפי שאנחנו מכירים אותן.

לסביות לוהטות אוהבות בשני החורים תגיות :