האם משתלם לצאת לדייט אמיתי עם נערת ליווי?

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי יאנה

היתרונות בדייט עם נערת ליווי.

כמובן שהיתרון הכי גדול ובולט בלצאת לדייט עם יצאנית או לנהל מערכת יחסים איתה הוא הסקס ללא ספק כאשר הן יכולות להעניק לך משהו שלא תחווה עם אף אישה אחרת על כדור הארץ.

הנערות האלה הן עשירות בניסיון של שנים במיטה, בעלי מיומנויות מיניות עוצרות נשימה וכמו כן גם מתחמות באומנויות פיתוי, ומאסג'ים וכד'.

אבל סקס זה לא הכול במערכת יחסים וחשוב שהבת זוג גם תהיה סימפטית, תמיד לצידך, אוהבת ואף לא יוצרת כאב ראש גדול יותר מאשר שרוב הנשים מביאות.

וזה כבר תלוי על איזה בחורה נפלתם, חלקן יכולות להיות משוגעות וסרוטות בגלל עבר חשוך או חלקן עלולות להיות מכרה זהב ונחמדות יותר מרוב הנשים באוכלוסייה.

החסרונות בבת זוג יצאנית.

כמובן שהחיסרון הוא שתאלצו לספוג את העובדה שהיא שוכבת עם עשרות גברים אחרים בשבוע ולא לכל גבר יש את האגו לקבל את זה.

יש גברים שכן יהיו מוכנים לספוג את זה ולהבין שזהו המקצוע של נערת ליווי שזה בסך הכול סקס אבל רוב הגברים הם רכושנים קנאים ושתלתנים ולכן בארץ זה לא כל כך מקובל לצאת עם נערת במקצוע בפיתוי.

כמו כן חיסרון נוסף זה הלו"ז שלה, היא תעבוד בשעות לא צפויות, לא שגרתיות ויכולים להיות הרבה לילות שתמצאו את עצמכם ישנים לבד אז אם אתם מתכוונים לצאת עם מישהי מהסוג הזה תתכוננו ללילות קרים ובודדים.

איפה מקובל לנהל נישואים עם נערות ליווי?

בארצות הקרות של אירופה שירותי ליווי הם דווקא מקובלים, פופולאריים חוקיים ונחשבים למקצוע לגיטימי לחלוטין כמו כל מקצוע אחר.

כמו שלא תשפטו מישהי שהיא מלצרית, כך שם גברים לא שופטים נערה על כך שהיא עובדת אצל שירותי ליווי.

שם מקובל מאד לצאת עם נערות ליווי, לנהל איתן מערכות יחסים ארוכות טווח ורציניות ואפילו נישואים עם ילדים וכל החבילה.

נערת ליווי רוסיה מוצצת סוכריה ונפתחת בכל החורים תגיות : ,