אנשי עסקים הכירו את שירותי ליווי

לכל סיפורי הסקס והמאמרים בעמוד זה אין כל קשר למודעות שפורסמו באתר והם כאן לקריאה ולמטרה חינוכית בלבד.
נערת ליווי ליזה

נערות ליווי לאירועים חברתיים 

נערות ליווי יכולות להתאים מאד לעסקים בגלל אומנויות הפיתוי המפותחות שלהן וכל איש עסקים יודע שאישה מושכת זה סקס סטאטוס שמשפיע.

אם מעוניינים להרשים את הקהל באירוע מפואר, ליצור קשרים חדשים או להרשים את צוות העובדים שלך, המנהלים שלך ואת הבוס אז נערת ליווי בהחלט יכולה לבצע את העבודה.

להופיע בתוך לימוזינה עם נערה שנראת כמו דוגמנית צמרת יצרום עין לכל גבר ברדיוס של 10 מטר וללא ספק ישפיע על ההתבוננות של האנשים שמכירים אותכם.

נערות ליווי לפגישות עסקיות

אישה מושכת יכולה להיות הסחת הדעת המושלמת בפגישת עסקים ולהשפיע על הלקוח שיושב מולכם, עוזרת אישית שנראת כמו מלכת יופי מלכותית תשפיע על שיקול הדעת שלו והם יעריכו את העסק או החברה שלכם יותר.

זה יכול לעזור לרושם ראשוני, לסגירת העסקה או ליצירת קשר ותקשורת חיובית יותר בינכם כי כל מי שישב מול שפנפנת פלייבוי כזאת ייהנה בחברתכם הרבה יותר ויהיה לו תמריץ להישאר וליהנות מהשיחה.
שירותי ליווי לעסקים מחירים

שירותי ליווי ועסקים הלכו ביחד עוד משנות הביניים ואפילו הרבה לפני מזה בהיסטוריה והיום הם מציעים מחירים אטרקטיביים מאד לכל ג'נטלמן ואיש עסקים.

המחירים נעים בין 400 ל-1,200 ₪ לשעה אבל הרבה שירותי ליווי מציעים הנחות הזלות ומבצעים כשזה תלוי בתנאים משתנים.

אם שוכרים נערת ליווי ללילה שלם להרבה שעות או למסיבה מפוארת ולא לענייני סקס המחיר כמובן יהיה נמוך יותר מכיוון שהנערה תצטרך להיות יפה ולא יותר מזה.

כמובן יעניקו לכם מחיר הרבה יותר נמוך ונוח אם אתם זקוקים לה לעסקה בחו"ל ומוכנים לממן את הטיסה, בית מלון והארוחות אז בהחלט מומלץ ליצור קשר ולהתעייץ ולהתמקח על מחיר לכל צורך שתצטרכו את הבחורה.

נערת ליווי רוסיה עם תחת סקסי רוכבת עליו תגיות : , ,